Заняття з вчителем ЛФК

Як вiдомо, регулярнi заняття з ЛФК змiцнюють органiзм i сприяють укрiпленню iмунiтету. Крiм того, дiти, на вiдмiну вiд дорослих, дуже рухливі та активнi, тому для них необхiдно перiодично «випускати пар», а для цієї цiлi, як i для удосконалення координацiї рухiв, лікувальна фiзкультура пiдходить, як нiщо iнше. Заняття ЛФК в нашому центрi проводяться в спецiалiзованій кімнаті, обладнаним тренажерами, iнвентарем i т.д. Їх тривалiсть – вiд 15 до 30 хвилин, заняття ЛФК для дiтей з особливими освiтнiми потребами у нас проводяться з музичним супроводом .

Формування здоров’я дітей, повноцінний розвиток їх організму – одна із основних проблем сучасного суспільства. У нашому НРЦ особливе ставлення до фізкультури. Діти з нетерпінням чекають уроків фізкультури. Вихованці НРЦ неодноразово їздили на змагання з бігу та стрибків у довжину, де отримували медалі призових місць. Як же тут не любити спорт:)))

Наші учні дуже рухливі та активні, тому для них оснащено новим реабілітаційним обладнанням кабінет ЛФК Заняття проводяться індивідуально з кожним учнем згідно його психофізичного стану. Використання лікувальної фізкультури в комплексі фізичної реабілітації забезпечує створення фізичної основи для наступної соціально-трудової і соціально-побутової реабілітації. Регулярні, систематичні і комплексні заняття підвищують емоційний фон, зміцнюють здоров'я, підвищують імунітет і знижують ризик простудних захворювань. Ми - за активне дитинство та здоровий спосіб життя!