Нормативно-правова база

Етичний кодекс психолога

Про типову документацію працівників психологічної служби у системі освіти України

Про методичні рекомендації "Перша психологічна допомогаюї. Алгоритм дій"

Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти у 2021/2022 н. р

Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти на 20192020 н.р.

Про створення безпечного освітнього середовища в закладі освіти та попередження і протидії булінгу (цькуванню)

Щодо проведення Всеукраїнського моніторингового дослідження «Надання допомоги дітям, постраждалим від військових дій і внутрішньо переселеним особам в діяльності психологічної служби»

Деякі питання організації виховного процесу у 20202021 н.р. щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок

Методичні рекомендації щодо запобігання та протидії насильству

Про перелік діагностичних методик щодо виявлення та протидії домашньому насильству відносно дітей

Закон України "Про охорону дитинства"

КОДЕКС БЕЗПЕЧНОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Лист МОН від 27.06.2019 № 1/9-414 “Деякі питання щодо створення у 2019/2020 н.р. безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок”

Лист МОН від 02.08.2022 № 1/8794-22 “Щодо діяльності психологічної служби у системі освіти в 2022/2023 навчальному році”

Лист МОН від 04.04.2022 № 1/3872-22 «Про методичні рекомендації «Перша психологічна допомога. Алгоритм дій»

ПРО ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЮ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ

ПСИХОЕМОЦІЙНА ПІДТРИМКА: ТУРБОТА ПРО СЕБЕ ПІД ЧАС ВІЙНИ

ПСИХОЕМОЦІЙНА ПІДТРИМКА: ТУРБОТА ПРО СЕБЕ ПІД ЧАС ВІЙНИ Турбота про себе – це обов’язок 24 години на добу 7 днів на тиждень, а особливо в умовах воєнного стану. Якщо ми не подбаємо про себе, то не зможемо допомогти комусь іншому. Тільки якщо ми будемо якісно дбати про себе, свій емоційний і психологічний стан, ми зможемо з мінімальними втратами  для нашого життя і нервової системи впоратися з наслідками жахливих подій навколо.

13:00 30.01.2024